تبلیغات
گالری عکس,عکس بازیگران,عکس های عاشقانه,عکس های جدید روز - اعلام انزجار دانشجویان بوشهری از اهانت به امام (ره)

تبلیغات
اعلام انزجار دانشجویان بوشهری از اهانت به امام (ره)

  

 تجمع اعتراض امیز دانشجویان و اقشار شهر بوشهر صبح امروز در پارک مصلی  روبروی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بسیج دانشجویی صبح امروز هزاران نفر از دانشجویان،اساتید،دانش آموزان،روحانیون، روسای دانشگاه ها ومسئولین استانی در تجمعی باشکوه که در پارک مصلی روبروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد شرکت کردند و نفرت و انزجار خود را از اقدام وقیحانه فتنه گران سبز در هتک حرمت به ساحت مقدس امام (ره) در روز دانشجو در تهران اعلام کردند.

در این مراسم که ساعت 10 صبح آغاز شد ابتدا جمعیت حاضر بافریاد زدن شعار های (عشق فقط یك كلام، خامنه‌ای والسلام)، (دانشگاه اسلامی، جای منافقین نیست)، (مرگ بر سه كشور تروریسم، آمریكا، اسراییل، انگلیس)، (خونی كه در رگ ما است، هدیه به رهبر ماست) حمایت خود را از امام و رهبری و نفرت خود از منافقان و مستکبران را اعلام کردند.

 در ادامه حجت الاسلام نصرالله پور در سخنرانی خود گفت:  امروز فریب خوردگان سیاسی با حمایت‌های كاذب دشمنان در برابر دیدگان عاشقان ولایت، عكس امام خمینی (ره) را پاره می‌كنند و این اتفاق یكی از حلقه‌های درهم پیچیده حوادث پس از انتخابات رئیس جمهوری است.

پس از آن دکتر عبدالله فاتحی از اساتید دانشگاه و عضو بسیج اساتید استان بوشهر با بیان این جمله که عده ای می خواهند با باد دهان مشعل خدا را خاموش کنند در حالی که کور خوانده اند و درخت ولایت هر روز تنومند تر از قبل خواهد شد.

دکتر حیدری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یکی دیگر از سخنرانان در این تجمع بود که با اعلام نفرت و انزجار و خشم از این اقدام وقیحانه از حضور به موقع و آگاهانه دانشجویان بیدار و آگاه تشکر کرد.

در ادامه چند تن از دانشجویان حاضر به نمایندگی به بیان دیدگاه های خود در مورد این اقدام پرداختند. قرائت بیانیه جنبش  عدالتخواه دانشجویی آخرین بخش از این مراسم بود.

همچنین در حاشیه این مراسم طوماری که در آن از قوه قضائیه خواسته شده بود با سران فتنه برخورد شدید کند،توسط دانشجویان و دیگر اقشار حاضر امضا شد.

منبع: سایت بوشهر پاتوق

با تشکر از: بوشهر نیوز

نویسنده: میلاد   تاریخ: چهارشنبه 2 دی 1388 تعداد بازدید: ◊ لینک ثابت  نظرات ()
اخرین عکس های اضافه شده به گالری
تبلیغات